93. VĚK běží od 20 Jul 2024 20:00 Online 1 člověk Čas serveru 22 Jul 2024 17:10


CO TO JE BHG

Bounty Hunter Guild je první česká webová "RPG" hra ze světa Star Wars. Je zasazena do období takzvaných "Bounty Hunter Wars", Válek námezdních lovců, jež začaly přibližně v období kolem čtvrté epizody Hvězdných Válek a dívá se na tento svět z pohledu poněkud odlišného, než pouze jako na svět plný rytířů Jedi a světelných mečů, na které však taky dojde. Hra je projekt několika nadšenců, kteří ji tvoří ve svém volném čase jako "fan project" bez nároku na honorář, a tudíž je její hraní zadarmo. Na provoz této hry stačí pouze webový prohlížeč s povolenými cookies a JavaScriptem a hrát ji tedy může každý bez rozdílu za předpokladu, že bude dodržovat pravidla a chovat se zde slušně.

DĚJ BHG

Když byla první Hvězda Smrti zničena, nastalo pro Rebely pár klidných chvil. Avšak v podsvětí mezitím princ Xizor, leader gildy Black Sun, zasel zlo mezi velkorody legendární gildy Bounty Hunter's Guild. Užitím podvodů a lží přinutil nedávné spojence k boji mezi sebou na život a na smrt, což později vyvrcholilo v začátek období známého jako Války námezdních lovců. Období, kdy si nikdo nemůže být jistý svým životem. Velkorody se začly bezhlavě vybíjet aby z kdysi největší zločinecké organizace v celé galaxii zbyl pouhý prach. A zde se objevujete vy, neznámý cizinec, který se souhrou náhod, či snad díky osudu má stát členem jedné z těchto znepřátelených gild bojujících o nadvládu v galaktickém podsvětí.
O ČEM BHG JE

Vaším cílem ve hře je pomoci své gildě získat ztracenou moc a nastolit pořádek v galaktickém podsvětí stejně, jako tomu bylo kdysi, za dob Bounty Hunter's Guild.
Narodíte se jako člen jedné z 24 ras charakteristických svými herními možnostmi a budete moci rozvíjet svojí postavu všemi možnými směry.
Navštívte nejednu z 16 nejznámějších planet galaxie Star Wars, kde na vás budou čekat pro planetu typičtí živočichové i specifický černý trh, kde si budete moci vybrat z 104 zbraní 126 částí brnění, 56 unikátních předmětů, 15 drog nebo si kompletně vybavit nějakou z 28 vesmírných lodí.
Rozvíjejte svou postavu a naučtě jí 3 z 62 dovedností (tzv. skillů) a nebo jí vštipte některé z 121 charakteristických vlastností (tzv. perků), díky kterým se vaše postava stane naprosto unikátní a jedinečnou v celé hře.


[Novinky]   [Přihlášení]   [Info]   [Autoři]   [Registrace]   [Aktivace účtu]   [Výsledky věků]   [TOP 10]   [Tutorial]   [Help]   [Pravidla]

© by Sandro 2005-2024
Bounty Hunter, Star Wars and all related characters, names and terminology © Lucasfilm Ltd.
The Bounty Hunter's Guild is a non-profit web site.